Cosy Studio Lemonade In Bastille

  • 18 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Cosy Studio Lemonade In Bastille Παρίσι απέχει 2 χλμ. από το Μουσείο του Λούβρου και 20 λεπτά με τα πόδια από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Menagerie du Jardin des Plantes. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει πρόσβαση στο παγοδρόμιο και είναι ιδανικό για επισκέπτες που αναζητούν δραστήρια αναψυχή.

Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο.

Το διαμέρισμα απέχει 3 χλμ. από την Πλατεία Κονκόρντ. Το κατάλυμα απέχει μόλις 30 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Ο Κήπος του Κεραμεικού απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από το Cosy Studio Lemonade In Bastille. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό είναι Bastille, ο οποίος βρίσκεται σε απόσταση μόλις 250 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cosy Studio Lemonade In Bastille Παρίσι
Charming Apartment Near Bastille
Τιμή μόνο για κινητά

Charming Apartment Near Bastille

7.7
Καλό 18 σχόλια
208 μ από το κατάλυμα
Mbm - Bastille Marais
Τιμή μόνο για κινητά

Mbm - Bastille Marais

9.0
Άριστο 1 σχόλιο
214 μ από το κατάλυμα
USD 318 USD 286
ανά νύχτα
Bastille, Rue De La Roquette - Id 1066
Τιμή μόνο για κινητά

Bastille, Rue De La Roquette - Id 1066

251 μ από το κατάλυμα
USD 111 USD 100
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Gare de Lyon
    1,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας7511100326317
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Cosy Studio Lemonade In Bastille;
      Το Cosy Studio Lemonade In Bastille βρίσκεται κοντά σε Coulée verte René-Dumont.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Cosy Studio Lemonade In Bastille;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Cosy Studio Lemonade In Bastille περιλαμβάνουν ΠαΝεπιστήμιο Paris IV Sorbonne, Μουσείο Πικάσο καθώς και Πανεπιστήμιο της Νέας Σορβόνης.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Cosy Studio Lemonade In Bastille;
      Η τιμή κράτησης στο το Cosy Studio Lemonade In Bastille θα είναι 165€.
    • Το Cosy Studio Lemonade In Bastille προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το Cosy Studio Lemonade In Bastille προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 18 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Παρισιού, ΟρΛί
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Gare de Lyon
    1,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cosy Studio Lemonade In Bastille Παρίσι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο